EF2 agency wordt onderdeel van onze groep!

Happy Horizon maakt bekend dat het zich versterkt met het creatieve en digitale agency EF2 uit Veenendaal

Met deze toevoeging versterkt Happy Horizon haar positie als een van de meest toonaangevende digital agencies in Nederland.

EF2 werkt voor diverse gerenommeerde klanten, waaronder Vos Logistics, Dentaid, KiKa en vele anderen. Met haar innovatieve en toepasbare digitale oplossingen heeft EF2 een uitstekende reputatie opgebouwd. Het full service bureau heeft een sterke vertegenwoordiging van klanten in de non-profit- en B2B-sector en is hiermee een aanvulling op de al bestaande proposities in deze sectoren van Happy Horizon.

Volgens Walter van de Wege, CEO van Happy Horizon, is deze overname een belangrijke stap voor de groei en uitbreiding van Happy Horizon: “We zijn verheugd om EF2 bij onze groep te verwelkomen! EF2 is een mooie aanvulling op de bestaande dienstverlening van de Hubs Apeldoorn en Arnhem met name op het gebied van webdevelopment & technology waarin EF2 excelleert. Die regio wordt daarmee direct versterkt.”

EF2 agency treedt toe tot Happy Horizon groep

EF2 was klaar voor de volgende stap

Evan Pierik, eigenaar van EF2, is eveneens enthousiast over de overname: “We zijn trots op het werk dat we bij EF2 maken en zijn blij om ons aan te sluiten bij Happy Horizon. We timmeren al sinds 2010 aan de weg. Met de toetreding tot Happy Horizon, kunnen we de behoefte van onze klanten breder bedienen. Dat maakt het niet alleen voor onze klanten een stuk prettiger om met ons te werken, maar maakt het ook voor onze vakidioten weer een stuk uitdagender. Die persoonlijke ontwikkeling vinden we heel belangrijk. Met een grotere organisatie achter ons, komen er meer kansen en nog mooiere projecten onze kant op. En dat avontuur willen we graag aangaan. Bovendien liggen de culturen heel dicht bij elkaar en dat voelt goed.”

Het team van EF2 blijft opereren vanuit Veenendaal en heeft hiermee een korte lijn met hubs Apeldoorn en Arnhem van Happy Horizon.

Get in touch