Heel happy met onze groepsbrede FONK150 scores!

We scoren een dikke 8 en hoger op klanttevredenheid.

Marketingmagazine FONK heeft de lijst met beste bureaus van 2023 weer bekendgemaakt. De lijst is gebaseerd op klanttevredenheidsonderzoeken die op grote schaal worden uitgevoerd onder de verschillende bureaus in Nederland. Dit jaar scoort Happy Horizon maar liefst een 8,21!

“We zijn onze klanten enorm dankbaar voor deze waardering”, aldus onze CCO Harrie Kuipers. “Als je over de hele linie een ruime 8 scoort, gemeten over klanten uit diverse branches, dan zijn we daar heel tevreden over. Deze score is een afspiegeling van onze samenwerking en toegevoegde waarde aan e-commerce partijen als Malelions en BBQuality, maar ook aan non-profit organisaties als de Hersenstichting of het Rode Kruis en healthcare organisaties als Teva. Dit toont dus aan dat we klanten uit uiteenlopende branches op een uitstekend niveau bedienen.”

FONK150 scores Happy Horizon 2023

Uitzonderlijke scores labels Happy-groep.

Deze bevestiging krijgen we niet alleen voor de teams van Happy Horizon. Ook labels die onderdeel zijn van onze groep scoren uitzonderlijk hoog. Zo scoort Vertigo 6 een gemiddelde van 9,65. Het bureau is daarmee het best gewaardeerde PR-bureau in de lijst van PR-bureaus en hoogst genoteerde jongerenmarketingbureau. Gracious is nummer 1 in de categorie Digital, met een gemiddelde score van 9,59. Energize scoort ook een ruime 8, met een gemiddelde score van 8,37.

Over de FONK150
Jaarlijks wordt de FONK150 samengesteld door marketingmagazine FONK. De lijst is gebaseerd op klanttevredenheidsonderzoeken die op grote schaal worden uitgevoerd onder de verschillende bureaus in Nederland.

Kwaliteit staat hierbij centraal. De lijst, oftewel de FONK150 Beste bureaus 2023, wordt aan de hand van 29 jaar onderzoekservaring op het gebied van bureaureputaties en klanttevredenheid door de redactie samengesteld. Bureaus worden daarbij door klanten beoordeeld op verschillende criteria, waaronder effectiviteit, creativiteit en betrokkenheid. Concrete aspecten als snelheid van werken, prijs-prestatie en pro-activiteit zijn onderwerp van het onderzoek.

Get in touch